Kdy se chemie do vířivých van opravdu hodí? Některé vířivé vany jsou dělány tak, že nemají možnost je filtrovat, že si to majitelé sudů nepřály, ale když se na to podíváte zpětně, takový sud pro dva lidé na osm set litrů není příliš málo, na to abyste každou chvíli takovou vanu vypouštěli. Přece jenom musíte nějakým způsobem vanu čistit. Ono je ve finále lepší, když si pořídíte vířivou vanu i s výpustem na filtrační koloběh. Má to své plusové hodnoty, hlavně, když na ni napojíte pískovou filtraci, která vám vodu bude udržovat krásně čistou. Je to jedna věc od druhé, ale když už pořídíte čerpadlo s filtrací, budete na tom mnohem lépe než u van bez filtrace.

chemie do vířivky

Proč, protože i když budete používat chemii do vířivky, voda se vám bude tak i tak dostatečně špinit a nebude dokonale čistá. Nemusíte chemie mít mnoho, postačí vám jen pár věcí, jako je pH minus na úpravu pH vody, dále kyslíkový čistič, když nejste naklonění jinému, pak nějaký aktivátor pro rychlejší průběh, a odpěňovač. Když se pustí ve vířivé vaně bublinky, někdy je voda nevyvářená a začnou se vám dělat na povrchu nechutné špinavé bubliny, o které nikdo nestojí. Tak ty rozhodně ve vířivce nechcete a musíte se jich jednoduše zbavit.

chemie do vířivky

Ovšem to jsou problémy, se kterými se dá pracovat, ale když vám voda zasmrádne z toho, že jste vířivou vanu zavřeli, ještě když byla rozpálená a teplo se v ní vysráželo a zasmrádla, je velmi těžké se něčeho takového zbavit. Někdy vám nepomohou ani potřebné čističe. Může se stát, že vodu budete mít křišťálově čistou, díky které uvidíte až na dno, ale bude ošklivě zapáchat a nepříjemný zápach vám bude vadit. I když se budete snažit, nikdy nedocílíte toho, abyste vodu dokonale vyčistili od zápachu. Někdy je lepší vodu vypustit a napustit novou. V takovém případě začínáte na novo a můžete zkoušet z alchymií dále. Někdy se této variantě stejně nevyhnete. Můžete použít chemie, kolik chcete a řešení najdete ve vypuštění.